Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

" Nejen děti si mohou namalovat svůj textilní talisman. "


Šumavské bylinkové potěšení a jiné ručně šité výrobky

Myslíte si, že by se Vašemu dítěti hodil talisman, který nikdo nemá? Přemýšlíte o originálním textilním dárečku?

Chtěli bychom Vám představit naše výrobky, které si můžete vy nebo Vaše děti sami dokončit dle vlastního vkusu, dle vlastní fantazie.

Od roku 2010 jsme držiteli certifikátu ŠUMAVA originální produkt. Nabízíme kreativní tvoření, při němž si můžete dozdobit drobnosti z textilu, které sami šijeme. Máme v nabídce zvířátka /kočka, pes, šnek,, kapr, štika , zajíc, králík,/ , čerty, anděly, panenky apod., ze kterých vzniknou talismany, přívěsky na klíče, nebo si můžete namalovat originální tašku. Tvary talismanů stále rozšiřujeme.  Úžasné je to, že vznikne výrobek, který je vlastně originál. Naše nabídka je vhodná pro kreativní tvoření ve školách, školkách, na táborech, na dnech dětí, jako součást programu pro hotelové hosty i pro jinou příležitost.

Textilní talismany mají oprávnění nosit titul Šumava originální produkt.

Textilní talismany jsou vyrobeny z plátna přírodní barvy vyplněny dut. vláknem. Na textilní výrobky se na našich akcích maluje barvami na textil, tudíž je možno výrobky vyprat, aby byly stále čisté.

Svoji činnost nezaměřujeme jen na děti, ale na své si jistě přijdou i dospělí, pro něž připravujeme tvoření náročnější, ale velmi zajímavé a nápadité.

Těšíme se na setkání s Vámi při rukodělných kurzech, které pořádáme ve školách, v domově důchodců, ve středisku volného času, v muzeích, v hotelích a na různých jarmarcích po celé Šumavě.

Výrobky si můžete namalovat na našich akcích která naleznete v menu na odkazu Přehled akcí.

Pokud budete chtít využít naší nabídky ve Vašem zařízení, můžete si nás objednat na telefonu

Štěpánka Balvínová Žáková ze Sušice  tel. 602 493 475

 nebo email: stepanka.zakova@seznam.cz.

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Výtvarná dílna